אודות נורמנדה

אודות נורמנדה

חברת קלינטון סחר הינה חברה בעלת מוניטין למעלה מ 20 שנה, מתמחה בייבוא, בשיווק ובהפצה של מוצרי חשמל לשוק הישראלי. מותג הדגל של החברה הוא נורמנדה.

המותג נורמנדה הינו פרייבט לייבל (מותג פרטי), בעבר היה בבעלות חברה צרפתית – גרמנית והוא שווק בארץ לפני למעלה מעשור. בין מוצרי החשמל של נורמנדה ניתן למצוא את כל הפתרונות האפשריים לבית כגון: מקררים, תנורים, מכונות כביסה, מזגנים ומדיחים, מוצרי חשמל קטנים דוגמת שואבי אבק, קומקומים, טוסטרים, מגהצים ועוד, וכן טלוויזיות , מסכי LCD, מערכות קולנוע ביתיות, ומוצרי אלקטרוניקה נוספים. המפעלים בהם מיוצרים מוצרי החברה, הנם מפעלים מובילים בתחומם, הפועלים תחת בקרת פיתוח ואיכות מחמירה וקפדנית.

קלינטון מתחלקת לארבעה מחלקות שונות : מחלקת יבוא, מחלקת שיווק, מחלקת לוגיסטיקה ומחלקת שרות.

מחלקת היבוא: המחלקה גדולה ומקצועית מתעדכנת בכל עת באופנה המתחלפת בתחום מוצרי החשמל ודואגת להביא לישראל את המוצרים בעלי חידושים טכנולוגים עדכניים המתאימים לדרישות של השוק המקומי.

מחלקת השיווק: שיווק המוצרים נעשה בעזרת סוכני מכירות מיומנים, מהוותיקים בתחום אשר מקבלים הדרכה על כל מוצר חדש שנכנס לחברה. ניתן למצוא את מוצרינו בחנויות המובחרות וברשתות השיווק.

מחלקת הלוגיסטיקה: מוצרי החברה מאוחסנים במחסן ערובה המומקם באשדוד, וחולשים על שטח של 5000 מ"ר. הפצת מוצרי נורמנדה לחנויות ולרשתות השיווק וכמו כן ישירות לבתי הלקוחות מתבצעת על ידי צוות מובילים מקצועי.

מחלקת השרות: מחלקה זו מתחלקת לשני קטגוריות שונות : אחת מוצרי אלקטרוניקה והשנייה " הקו הלבן". אנו עובדים בשיתוף עם מעבדות שירות בפריסה ארצית לכל המוצרים, כמו כן קיים גם מענה אישי לשאלה, טענה, הערה, עצה במחלקת שירות לקוחות הנמצאת במשרדינו, שם נשמח לשמוע אותך בכל נושא השירות.

כתובתינו : רח' לזרוב 8 ראשון לציון. טל. 03-7212000

0